Jak se kupuje firma

Úvod

Vlastníte a/nebo řídíte firmu, která úspěšně roste, chcete být o krok napřed před konkurencí nebo uvažujete o koupi konkurenta v České republice či v zahraničí?

Užitečné čtení

Proto jsme pro vás připravili průvodce, který vám přiblíží jak funguje případný nákupní proces, na co si dát pozor a jakým situacím se vyhnout. Jak zacílit na potenciální akviziční cíle?

Co vše by měla obsahovat indikativní nabídka, kterou budete zasílat majitelům společností, které chcete akvírovat. Jak moc důležitá je dobře provedená finanční, daňová a právní hloubková prověrka (due dilligence) cílové společnosti?

Zvládnete zafinancovat koupi společnosti z vlastních zdrojů, nebo budete chtít kombinovat vlastní zdroje s bankovním úvěrem? V případě vašeho zájmu jsme připraveni vás celým nákupním procesem provést.

Přejeme vám příjemné čtení a v případě, že nenaleznete informace a odpovědi, které hledáte, tak se neváhejte podívat i do dalších sekcí M&A portu, případně nás neváhejte kontaktovat.

Další milník

V této oblasti se můžete obrátit na:

Jan Brabec

Partner - Corporate Finance

+420 606 630 260

Miroslav Linhart

Partner - Real Estate

+420 737 235 553

Potřebujete pomoci s M&A procesy? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

povinné
povinné

Informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Bližší informace o účelech zpracování a vašich právech naleznete zde.

Tento formulář je chráněný službou reCAPTCHA a vztahují se na něj zásady ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.